Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İçeriği | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Türkiye Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İçeriği

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İçeriği

Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinin hepsi bitkisel içeriklidir. Ürünlerinin içeriği arasında kimyasal hiç bir madde, bileşen bulunmamaktadır. Birer gıda takviyesi olan kibarlı panax destek amaçlı üretilmiştir. İlaç değildir. Orjinal olan ürünleri insanlar tarafından takdir edilmekte ve beğenilmektedir.Yan etkisi olmayan bu ürünler ruh sağlığımız, beden sağlığımız için yardımcı unsurdur. Dr. Mustafa Eraslan mesleği ve güvenilir kimliği ile bizlere bu ürünleri sunmuştur. Tek amacı insanlara fayda sağlamaktır.

 Kimdir?

7 Nisan 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Üniversite zamanına kadar İstabul’da yaşadı. İlköğretime Kurtuluş İlköğretim okuluna gittikten sonra ortaöğretim giriş sınavına girerek derece yaptı. Liseden sonra üniversite sınavına girip Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşti. Lise yıllarında masa tenisine karşı ilgili olmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirdikten sonra İzmir’de askerliğini yapıp meslek hayatına atılmıştır. Daha sonra bu doğal kaynaklar üzerine çalışmalar yapmaya başladı. Uzun seneler boyunca bitkisel destek takviyesi olabilecek ürünler geliştirmeye çalıştı. Dr. Mustafa Eraslan çalışmaları sonucunda bitkilerin ne rahatsızlığına iyi gelebileceğini anladıktan sonra nebatları bir araya getirip ürünler oluşturmaya başlamıştır. Tüm bu ürünleri Kibarlı markası adı altında toplamıştır. Daha sonra tüm bu değerli ürünlerinin patentini almıştır. Kişiler için oldukça faydalı olacak olan bu ürünleri insanlara sunmuştur.

Buluşları Sağlıklı mıdır?

Sağlıklı ürünler olup %100 bitkilerden oluşmaktadır. Orjinal olan tüm bu ürünler yararlı ve güvenilirdir. Yan etkileri olmayıp 12 yaş üzeri kişilerin kullanması için önerilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri bir çok kişinin kullandığı ve çevresine de tavsiyede bulunduğu ürünlerdir. Bu sebeple bugün bu ürünleri kullanan yüzbinleri aşkın kişi bulunmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )