Dr. Mustafa Eraslan Nasıl İletişim Kurabiliriz? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Türkiye Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Nasıl İletişim Kurabiliriz?

Dr. Mustafa Eraslan nasıl iletişim kurabiliriz?

Mustafa Eraslan, geçmişten günümüze dönemde birçok alanda yenilikler ve geliştirmeler yapmıştır. Bunlar herkes kesimden daima olumlu tepkiler ve yansımalar almıştır. Dr. Mustafa Eraslan ile iletişim kurmak için ürünlerinin satıldığı resmi sitelere veya iletişim hattından arayarak deneyebilirsiniz. Eraslan’ ın doğum yeri İstanbul dur. İlköğretim eğitimini bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. Buradan 1989 yılında mezun olan Dr Mustafa Eraslan, daha sonra askerlik hizmetini İzmir’ de tamamlamıştır. Askerden geldikten sonra 1990 da Eczacılık Fakültesi mezunu arkadaşı Mustafa Tekin ile çalışmalara başladı. Burada bitkilerin destek takviyesi olarak kullanılması ile ilgili çalışmalar yaptı. Burada yaptığı çalışmalar sayesinde bu bitkilerin bazı rahatsızlıkların giderilmesinde nebati gıda takviyesi olarak kullanılması konusunda önemli sonuçlar elde ettiği görülmüştür.

Dr. Mustafa Eraslan bugüne nasıl gelmiştir?

Yaptığı yenilikler ve geliştirdiği bitkisel sağlık destekleyiciler ile günümüze kadar gelmiş ve günümüzde oldukça takdir gören ve sevilen bir kişilik olduğu görülmektedir. Bunun nedeni de Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinden kullanan on binlerce insanın memnun kalması ve hiçbir zaman şikâyet etmemesi olarak görülebilir. Titiz çalışmalar sonucunda geliştirilmiş ve insanların hizmetine sunulduğu görülmektedir. Yüzde yüz destekleyici takviye veya gıda takviyesi niteliğinde olup, bitkisel sağlık takviyeleridir. Bunların içeriğinde, kimyasal özellik taşıyan madde ve benzeri şeylerin bulunmadığı görülmüştür.

Mustafa Eraslan ürünleri nerelerden alabilirim?

Mustafa Eraslan ürünleri şikâyetlerinizin azaltılmasında veya giderilmesinde size destekleyici takviye yapmaktadır ve yan etkilerinden çok olumlu sonuçlarının olduğu görülmektedir. İnternet üzerinden resmi web satış sitelerinden bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi ve içerik hakkında bilgi alarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Dr. Mustafa Eraslan nasıl iletişim kurabiliriz diye merak ediyosanız; 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )