Dr. Mustafa Eraslan Kimdir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Türkiye Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan, 7 Nisan 1963 yılında dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini başarı ile tamamladıktan sonra, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesini kazanmış ve derece ile bitirmiştir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, bitkilerin insanlar üzerindeki faydalarını araştırmaya başlamıştır. Bu çalışmasının 20 yıllık nihayetinde Dr. Mustafa Eraslan bünyesinde 40’a yakın takviye çeşitliliği ile kullanıcılarına büyük faydalar sağlamıştır.

Kibarlı bitkisel ürünlerini sizlere sunmadan önce, Bakanlık iznini almıştır. Gerekli otoriteler Mustafa beyin buluşlarının faydalarını onaylamıştır.

Dr. Mustafa Eraslan mahsulleri, ve Dr. Mustafa Eraslan ürünleri içeriğinde dünyada en çok kullanılan şifalı bitkiler bulunmakla birlikte,kendisinin uzun çalışmalara sonucunda elde ettiği mucizevi formülde bulunmaktadır. Uzun çalışmaların nihayetinde kısa zamanda kullanıcıları tarafından faydaları tatbik edilen kibarlı sağlık destekleri, Türkiye’de yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmakla kalmamış Avrupa’da da kullanılmaya başlanmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00 nolu danışma hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )