Dr. Mustafa Eraslan Epilepsi Etkileri Olumlu mudur? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Türkiye Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Epilepsi Etkileri Olumlu mudur?

Dr. Mustafa Eraslan epilepsi için çeşitli ürünler geliştirmiştir. Vücut sağlığına faydalı gelebilecek ürün yetişkinlere önerilmektedir. 12 yaşın altındaki çocuklara uygun değildir. Bitkiseller kapsül şeklinde üretilmiştir. Orjinal kutularındadır. İlaç değildir ve hap formunda da bulunmaz. Orjinaldir ve patenti alınmıştır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Dr. Mustafa Eraslan epilepsiile olumlu yönde etki almak mümkündür. Düzenli kullanımda ürünler insan sağlığına etki edeceğinden düzenli alım tavsiye edilir. Ürünler sağlık alanında önder olmaktadır. Yetkili satış noktalarından siparişler verildiği takdirde hemen müşterinin adına gönderilmektedir. 1 kutu içinde 90 kapsül bulunmaktadır. Kutu fiyatı 150 TL’dir. Yabancı madde içermez.

Dr-Mustafa-Eraslan-epilepsi-etkileri-olumlu-mudurDr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan tıp doktoru olup İstanbul’da doğup büyümüştür. bitkilerle ilgilenmektedir ve bu alanda çalışmalar yapmaktadır. 7 Nisan 1963 İstanbul doğumludur. Tıp fakültesi mezunu bir doktordur. Bilim adamıdır. Sağlık alanında çalışmalar yapmaktadır. Ürünlerin patenti alınmıştır. Dr. Mustafa Eraslan üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ürünleri orjinaldir ve Bakanlık onayı ile piyasaya sürülmektedir. Askerliğini İzmir’de yerine getirmiştir. Kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören ürünler her gün binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan resmi şekilde yasal duyarlılığı

elden bırakmadan hareket etmektedir. Tüm yasal hizmetler tamamlanmıştır. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir.

Dr. Mustafa Eraslan Telefon Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan telefon üzerinden müşteriler randevu alabilir ve fikir alışverişinde bulunabilir. Kullanıcılar müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak akıllarına takılan soruları sorabilirler. Ayrıca ürün siparişi de verebilirler. Dr. Mustafa Eraslan telefon ile müşteriler sipariş verebilir ve alınan siparişler zaman geçmeden kullanıcının adresine faturasıyla birlikte gönderilir. Kullanıcılar çeşitli forumlarda olumlu görüşlerini belirtmektedir. Yorumlar nedeniyle kullanıcı sayısında artış gözlenmektedir.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )