Dr. Mustafa Eraslan Bayileri | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri Türkiye Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Bayileri

Dr. Mustafa Eraslan Bayileri Nerededir?

Dr. Mustafa Eraslan bayileri Türkiye’nin onlarca şehrinde mevcut olup siparişlerinizi internet üzerinden de verebilirsiniz.Ülkemizin çeşitli şehirlerindedir. Kullanıcılara kolaylık tanınması açısından açılan merkezlerdir. Bayilerde satılanlar tamamiyle nebati içerikli olup patenti alınmıştır. 12 yaş üzeri kişilere tavsiye edilen takviyeler, gebelerle emziren annelere uygun görülmemektedir. Kendisi tıp doktorudur. Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni başarıyla tamamladıktan sonra bitkiler üzerine araştırmalar yapmıştır. Sonuç olarak bitkisel gıda destekleri geliştirmiştir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri % 100 orjinal olup Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bakanlık zaman zaman piyasada bulunan tüm kuvvetlendirmeleri inecelemektedir. İnsanlara yararlı olabilecek sağlık ürünlerin satışını yapmaktadır.

Bitkisel İçerikli midir?

Kesinlikle içeriğinde hiç bir kimyasal bulunmayıp tamamiyle saf ve katıksız içeriklidir. İçeriğinde bulunan bitkiler belli oranlarda kapsül halindedir. Hap formunda bulunmazlar. Dolayısıyla ilaç değillerdir. Doktorumuz geliştirirken tek amacı insanlara yardımcı mekanizmalar geliştirmektir. Besin deposu olan şifa kaynaklarıdır. Dr. Mustafa Eraslan insanlara faydalı olabilecek yardımcılar geliştirerek hem vücut hem de ruhsal dengeye destekleyici elemanlar formülize etmiştir.Vücutta bulunabilecek rahatsızlıkların giderilmesine asiste ederken aynı zamanda ruhsal durumumuzun da dengelenmesine destek sağlamaktadır.  Bu yardımcılar geliştirilme aşamasında testlerden, kontrollerden geçirilmiştir.

Kullanan Kişilerin Yorumları Nasıldır?

Kullanıcı yorumları pozitif olup, kullanıcıları birden fazla siparişlerini de vermekten çekinmemektedirler. Ayrıca sevdiklerine, kendi çevrelerine, eşlerine, dostlarına, ailelerine de tavsiye etmektedirler.Tüketen kişiler memnun kalmaktadırlar. Sağlık alanında zirvede yer alanlardandır. Yurt dışından da binlerce insana ulaştırılmaktadır. Nebati gıda takviyesi olan ürünler tıbbi ilaç değildir. Destekleyici özelliğiyle vücut sistemimize faydalıdır. Dr. Mustafa Eraslan danışma hattını arayarak sorularınızı cevaplayabilir, bir çok şey hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )